logo
 • Telefona numurs
  +371 67616989
 • E-pasts
  info@baseins.lv
 • Ķīpsalas peldbaseina bērnu peldētapmācības nodarbības saņēmušas LICENCI interešu izglītības programmas īstenošanai!

  Ķīpsalas peldbaseina bērnu peldētapmācības nodarbības saņēmušas LICENCI interešu izglītības programmas īstenošanai!

  Laba ziņa vecākiem!

  Ķīpsalas peldbaseina bērnu peldētapmācības nodarbības saņēmušas Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta LICENCI interešu izglītības programmas “Peldēšana” īstenošanai!

  Līdz ar to vecāki vai citi ģimenes locekļi varēs atgūt daļu pārmaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa arī no tās summas, kas šogad būs samaksāta par bērnu peldētapmācības nodarbībām Ķīpsalas peldbaseinā.

  Atsākoties mācību gadam un arī dažādām interešu nodarbībām, Valsts ieņēmumu dienests atgādina, ka, sākot ar 2017.gadu, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, vecāki vai citi ģimenes locekļi var atgūt daļu pārmaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa, kas šogad būs samaksāts par bērnu interešu izglītību.

  VID aicina vecākus vai citus ģimenes locekļus, šogad maksājot par bērnu interešu izglītību, uzkrāt un saglabāt maksājumus apliecinošos dokumentus – čekus, kvītis, internetbankas izdrukas u.tml.

  Nodokļa atmaksa pienāksies par tiem pulciņiem, ko piedāvā izglītības iestāde, kā arī par pulciņiem, ko piedāvā cita juridiskā vai fiziskā persona, kas nav reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā, taču tai ir pašvaldības izsniegta speciāla licence pulciņa darbībai.

  Vēl ir brīvas vietas dažās peldētapmācības grupās mazajā baseinā un lielākajā daļā peldētapmācības grupu lielajā baseinā! Par brīvajām vietām var uzzināt peldbaseina informācijas centrā vai pa tālruni 67616989.

   

   

Photostream