logo
 • Telefona numurs
  +371 67616989
 • E-pasts
  info@baseins.lv
  Lielais peldbaseins

  Lielais peldbaseins

  Plašums un ūdens relaksējošās spējas vairos Jūsu veselību un dzīvesprieku.

  Jums ir iespēja relaksēties pēc saspringtas darba dienas vai arī uzsākt dienu ar atspirdzinošu peldi. Mūsu peldbaseins būs lieliski piemērots arī peldētājiem ar profesionāliem mērķiem, jo tas pilnībā atbilst Eiropas standartiem.

  Lielais baseins

  • Ūdens temperatūra 27,5 ºC, gaisa temperatūra 29 ºC .
  • Baseina garums 50 m, platums 21 m, dziļums 2,20 – 2,30 m.
  • Peldbaseins ir sadalīts 8 celiņos.
  • Baseinā regulāri tiek veiktas ūdens analīzes, lai pārliecinātos, ka ūdens kvalitāte ir atbilstoša Latvijas un Eiropas prasībām.

  Atpūtai

  Apvienojiet patīkamo ar lietderīgo – nāciet peldēt kopā ar ģimeni un draugiem, jo vietas pietiks visiem!

  Jautrā kompānijā pavadītie brīvie brīži baseinā dos Jums sparu jaunai darba dienai. Savukārt kopīgas aktivitātes ūdenī palīdzēs Jums relaksēties un uzturēt sevi labā fiziskā formā, kā arī raisīs pozitīvas emocijas Jums, Jūsu ģimenei un draugiem.

  Sportam

  Mēs Jums piedāvājam aktīvus treniņus fiziskās formas uzlabošanai profesionālu treneru vadībā, kuri izstrādās tieši Jums atbilstošu peldēšanas plānu, nodrošinot ātrāku rezultātu sasniegšanu.

  Mūsu peldbaseinā sacensībām trenējas pasaules mēroga sportisti. Uzziniet par peldēšanas treniņiem vairāk!

  Veselībai

  Veselā miesā – vesels gars!

  Uzlabojiet savu fizisko formu, stipriniet imunitāti un relaksējieties pastāvīgi peldot peldbaseinā vai apmeklējot ūdens aerobikas nodarbības.

  Ūdens aerobika ir ļoti efektīvs veids Jūsu fiziskās formas uzlabošanai, jo ūdens pretestība nodrošina lielu kustību efektivitāti, tomēr tā ir saudzīga pret Jūsu locītavām un muskuļiem, neļaujot pārpūlēties.

  Uzsāciet dienu ar agro rīta peldi

  Rīta pelde pilnībā pamodinās Jūsu ķermeni, nodrošinot ātrāku vielmaiņu visas dienas garumā, un, protams, ļaus Jums justies enerģiskam un pozitīvi uzlādētam no paša rīta līdz vēlam vakaram! Pārliecinies, nāc jau rīt no rīta!

  Mēs zinām, ka no rīta agri pamosties nav viegli, bet, ja tomēr tas izdosies, galvojam, ka Jūsu pašsajūta būs lieliska visu darba dienu.

  Profesionālākai peldēšanai mūsu treneri piedāvā arī privātās nodarbības, izstrādājot speciālu plānu atbilstoši Jūsu vēlmēm un fiziskajai sagatavotībai.

   

  INDIVIDUĀLO PELDĒTAPMĀCĪBAS NODARBĪBU LAIKI UN TRENERI

   

  Individuālās peldētapmācības nodarbību saraksts šai sezonai pieejams šeit:

  Individuālo nodarbību SARAKSTS

  Individuālās peldētapmācības nodarbības cena:

  15 EUR + derīgs baseina abonements vai iegādāta vienreizējā peldbaseina apmeklējuma biļete (vienreizējo biļešu cenas)

  nākot divatā 20 EUR + derīgs baseina abonements vai iegādāta vienreizējā peldbaseina apmeklējuma biļete (vienreizējo biļešu cenas)

Nodarbību izcenojumi Nodarbību saraksts